Imprezy firmowe

 

 

Aby imprezy była udana, musi być spełnione kilka warunków!

 

MUZYKA

Taniec łączy i taniec integruje. Przy tańcu ludzie przełamują bariery między sobą. Na imprezach firmowych muzyka musi być wyjątkowa. Z jednej strony nie można zrobić techno-party na takiej imprezie, ale to też nie jest wesele i nie mogą pojawiać się piosenki przypisane do imprez weselnych. Co w takim razie puszczamy? Przeboje lat 70, 80, 90 i współczesne hity. Mieszanka utworów które wszyscy znają i które powodują że nogi same zaczynają stukać o podłogę, gdy siedzimy przy stolikach i ciągną nas na parkiet.

 

TAŃCE INTEGRACYJNE

Co sprawia że zapamiętujemy pozytywnie imprezy? rzeczy niezwykłe! Jedną z atrakcji którą proponujemy są tańce integracyjne. Nie musisz umieć tańczyć aby się świetnie bawić. My uczymy kilka prostych kroków a cała sala może świetnie się bawić.

 

KARAOKE

Usłyszeć Pana dyrektora jak śpiewa "przeżyj to sam" bezcenne :) Posiadamy ekran oraz projektor na którym wyświetlamy tekst piosenek. Wcześniej przekazujemy listę tychże piosenek Państwu i zaczynamy się bawić. Jest rytm, jest melodia - mogą się pojawić również tańcerze. Bo czemu nie zatańczyć jak firmowa sekretarka śpiewa.

 

ZABAWY i KONKURSY

a tutaj tajemnica :) mamy swoich kilka autorskich zabaw i konkursów, które staramy się na imprezie wykorzystywać.

 

 

inne informacje dostępne pod nr tel 883-686-363

Zapraszamy!

wystawiamy faktury VAT!