Pewnie Państwo zauważyli że DJ-e ostatnimi czasy cieszą się coraz to większa popularnością.

Zadajmy sobie pytanie - dlaczego?

Odpowiedzi może być sporo (o czym zresztą zaznaczaliśmy na początku). Jedną z nich jest na pewno muzyka. Jeśli masz do wyboru kiepskawy zespół muzyczny gdzie pseudomuzycy tak grają, że człowiek żałuje że mył uszy przed weselem, a DJ-ów którzy nie dość że puszczą muzykę oryginalną, ale dodatkowo będą prowadzić całość imprezy i dorzucą do niej inne atrakcje, to wybór wydaje się oczywisty.


W porównaniu z kiepską kapelą DJ wypada świetnie - co jednak w przypadku gdy porównamy go z zespołem "na poziomie". Muzyka już dobrze zagrana, ciągnąca na parkiet swą żywiołowością - można być z takiego wyboru zadowolonym. Tutaj problem jednak jest innego typu. Zespołów które świetnie grają a dodatkowo jeszcze umieją sympatycznie poprowadzić imprezę jest niewiele a koszt ich wynajęcia to kwota o ho ho ho ogromna. A przy takiej opcji nie jest to jedyny minus - najukochańszej piosenki przy której się poznaliście mogą nie zagrać. My zagramy po chińsku nawet :) Są plusy i minusy!

 

Ale wracając do tematu - w takim razie jaką muzykę my gramy?

Odpowiedź brzmi... taneczną. Nie gramy żadnego techno, nie gramy rapu i innych gatunków które na wesela najzupełniej w świecie nie pasują.

Każde wesele jest inne i na każdym gramy innego rodzaju muzykę. Nie mamy ustawionych playlist . Analizujemy zachowania się gości weselnych i ich preferencje i odpowiednio dobieramy dalsze piosenki tak, aby wszyscy byli zadowoleni. W bazie mamy przygotowane jakieś 30 godzin przebojów muzycznych, które wybieramy na samej imprezie.

Oczywiście to nie znaczy że nie konsultujemy się z Wami i nie wypytujemy o Wasze preferencje. Jeśli macie konkretne życzenia oczywiście je spełnimy. Pamiętajcie jednak o ważnej zasadzie:

 

Ślub jest da Was, natomiast wesele jest dla gościChcecie wysłać nam tytuły piosenek które koniecznie mają pojawić się na weselu? nie ma problemu.

Chcecie w przerwach między blokami tanecznymi puszczać jakąś specyficzną muzykę? nie ma problemu.

Ale pamiętajcie że przy tej muzyce goście mają się świetnie bawić i świetnie czućW bazie posiadamy zarówno muzykę z lat 70, 80, 90, współczesną, biesiadną, disco polo, największe przeboje polskie i zagraniczne. Na wszystkie Wasze wątpliwości chętnie odpowiemy mailowo, telefonicznie lub na rozmowie "przed-weselnej"