Co nas odróżnia?

  • dzięki projektorowi multimedialnemu, możemy w trakcie imprezy poprowadzić karaoke,

  • podczas imprezy na życzenie klienta przy stolikach zabawiamy gości również gitarą,
  • jeśli państwo młodzi dostarczą nam swoje zdjęcia, do każdego wesela tworzymy prezentację multimedialną i wyświetlamy ją podczas imprezy.

 

 

Przywitanie młodej pary i gości weselnych

Główną rolę w tym punkcie odgrywa mimo wszystko lokal - tutaj reprezentacja wita na sali. My w tym czasie przygrywamy marsza weselnego. Dopiero wówczas gdy młoda para wejdzie na salę wraz z gośćmi weselnymi wchodzimy my. Życzymy najwspanialszych chwil spędzonych razem i wspólnie odśpiewujemy "sto lat" (wykorzystując tutaj gitarę).

 

Pierwszy taniec

Jak zaczynaliśmy swoją przygodę z DJ-owaniem na weselach w tym punkcie zdarzały się nieprzyjemne sytuacje na zasadzie: goście weselni nie mieli ochoty wyjść na środek i wspólnie uczestniczyć w pierwszym tańcu. Stąd też już od dłuższego czasu przed samym tańcem staramy się wraz z fotografem który zazwyczaj jest na sali poprosić wszystkich do wspólnego zdjęcia tak przejść do "stresowej sytuacji" jak tą chwile często się nazywa. Oczywiście sam wybór piosenki zostawiamy w 100% parze młodej.

 

Tańce integracyjne

W swojej ofercie posiadamy tańce integracyjne które prowadzimy. Najpierw uczymy wszystkich kroków do tych tańców by następnie wspólnie świetnie się bawić.  Serdecznie polecamy :)

 

Karaoke

Karaoke jest szczególnym punktem podczas imprezy - bo któż z nas nie chciałby posłuchać "wujka Ryśka" jak śpiewa swoją ulubioną przyśpiewkę. Posiadamy projektor multimedialny i wyświetlamy tekst śpiewanych piosenek. Ten punkt można zorganizować nawet jako integralna część imprezy - bo dlaczego jeśli ktoś dobrze wykonuje utwór nie można przy nim tańczyć?

 

Biesiada przy stołach

Jeden z nas jak już było wcześniej wspominane gra na gitarze. Stąd też proponujemy aby w pewnym momencie imprezy wspólnie pobiesiadować. Każdy z nas zna przeboje typu "hej z góry, z góry", "mazury", "gdybym miał gitarę" itd więc jest okazja aby w sposób zorganizowany pośpiewać. Na ekranie poprzez projektor multimedialny wyświetlamy tekst piosenek.

 

Zabawy z dzieciakami

Jeśli na weselu jest wystarczająco dużo osób w wieku przedszkolnym czy w wieku szkoły podstawowej, w przerwach tanecznych często zabieramy dzieciaki czy to na środek czy gdzieś w kąt i wspólnie się bawimy.

 

Podziękowania dla rodziców

W tym szczególnym dniu warto podziękować rodzicom za trud ich wychowania. Dobrze przygotować jakiś bukiet dla nich czy upominek oraz złożyć im życzenia. Oczywiście my możemy je złożyć lub też przekazać Wam mikrofon. Na koniec proponujemy wspólny taniec (piosenka do wyboru - trad. cudownych rodziców mam, lub też inne)

 

Oczepiny

Ciężko tą część wesela opisać ... :) Miewaliśmy już oczepiny przeróżne. Zdarzały się takie które trwały bardzo krótko, jak również bywały bardzo rozbudowane. Zabawy które preferujemy (bo jeśli znacie jakąś super zabawę, chętnie ją poprowadzimy), sprawdzają się niemal zawsze. Przed weselem wysyłamy listę zabaw które proponujemy i Wy spośród nich wybieracie te które najbardziej się wam spodobały. Nie praktykujemy jedynie zabaw niebezpiecznych (podrzucanie na krzesłach itd. - wystarczy sobie wpisać na youtube i zobaczyć że często nie są zabawne ... ). Oczepiny mają być prowadzone w atmosferze zabawy i tak je staramy się prowadzić.